| Cjsjsjshhdhshaja a întrebat:

Buna! Doresc sa-mi schimb numărul de telefon pe care l-am dat la banca când mi-am făcut cardul la banca Transilvania. Menționez ca am 16 ani. Și vreau sa știu cam ce date o sa îmi ceara? Sa fiu pregătită sa le am lângă mine, sa nu le caut atunci

4 răspunsuri:
| MihaiSpeedster a răspuns:

Nu ai cont online? Cred ca din contul ala poti sa schimbi orice date, adresa nr de telefon, etc

| Cjsjsjshhdhshaja explică (pentru MihaiSpeedster):

Am cont dar nu merge sa schimb nimic dacă apas pe nr care apare acolo….și cei de la banca AJ spus sa sun la call center dar n as vrea sa ma complic in caz de îmi cere acte ale părintelui care mi-a deschis contul sau ceva….ca mama e plecată și nu am actele ei pe aici

| mi25 a răspuns:

Mergi la banca cu cartea de identitate si se face schimbarea. Dar nr. de telefon nu este important.

| Cjsjsjshhdhshaja explică (pentru mi25):

Pentru mine este important, pentru ca nu mai așa(sun la Bt Visual hell și primesc link) pot sa văd câți € am in cont. Nu am vârsta necesară pentru Bt24 sau Neo.