| Marjuddjeje a întrebat:

Salut! Tocmai ce am facut un cont de banca transilvania acum ceva timp si am ridicat cardul si faza e ca nu stiu cum activez cardul aveti vreo idee cum fac va rog?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fix primul link daca dadeai si tu un search banal pe google

https://intreb.bancatransilvania.ro/......murile-bt/

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te duci la bancomat, il introduci, bagi pinul si scoti bani. Orice suma.

| Lioana a răspuns:

Cardul se activeaza cand il bagi prima data in bancomat si introduci codul pin. Nu e nevoie sa scoti bani pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să l pui în bancomat, mi se pare că astea de acum nu mai vin cu cod pin și trebuie să adaugi tu un cod pin, codul pin pe care îl vei folosi mereu la card.

| Cutezătorul4k a răspuns:

Trebuie sa te duci la bancomat si sa scoti 10 lei si e gata. Dupa poti plăti cu el

| Danykmz a răspuns:

Trebuie sa mergi la bancomat bagi cardul și scrie acolo o obțiune "activează cardul" și gata.