| deiuuuu a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum sa fac sa nu mai am top(la prieteni) la profilul de hi5? Multumesc :*.

Răspuns Câştigător
| justsmile_1748 a răspuns:

Te duci la prieteni dupa care apesi la 'cei mai buni prieteni' si o sa iti apara cei din top si apesi pe 'x' ala din dreptul fiecaruia, dupa ce i-ai sters pe toti apesi la 'profilul meu' si gata. Bafta.

3 răspunsuri:
| Luanda a răspuns:

Stergi toti prietenii care ii ai acum in top. ii scoti pe toti; d

| Foxxi a răspuns:

Intri la top friends si iti stergi toti prietenii care ii ai in top. si apoi dai click sus la "profilul meu" si gatawinking. Daca nu ai inteles sa imi dai mesaj ca iti explic mai amanuntit

| justsmile_1748 a răspuns:

Merci pentru fundita :*