| ionnut2011 a întrebat:

Bună, la ce oră va apărea mâine iOS 7?

5 răspunsuri:
| Lexi888 a răspuns:

Mâine apare? eu nu știam dar o sa actualizez na.

| ionnut2011 explică (pentru Lexi888):

Da maine dar nu stiu la ce ora ca am citi pe idevice.ro ca doar la 20:00 va fi disponibil pentru ca au scris ca maine au zis ca ora Romanie 10:00 e la ei 00:00 sad

| Lexi888 a răspuns (pentru ionnut2011):

Am iPhone 5 si doua ipaduri 4 si mini si mil iau si pe ipad 5 si ipad mini 2 si mai Sti cand apare un nou sistem de operare pentru asta ca azi l-am luat e nou nout. uite link. http://www.domo.ro/......r_Exclusiv

| ionnut2011 explică (pentru Lexi888):

Amice in legatura cu PC-ul ala, poti sa iti pui ce sistem de operare vrei tu laughing nu stiu daca poti pune Mac probabil ca nu pentru ca apartine de Apple happy

| Lexi888 a răspuns (pentru ionnut2011):

A scuze, credeam ca e de la Apple mam încurcat rau.