| maka30rockkuky a întrebat:

sau asa mi se pare,am imprumutat leptopul unuia dintre prieteni, si acesta a instalat avg pc tuneUP, eu nu il vreau l am sters o data dar tot apare langa indicatorul de baterie,ma puteti ajuta sa scap de el,defiecare data cand deschid internet explorer imi da cu delta search.
Daca se poate, puteti sa ma ajutati repede dau FUNDA! URGENT

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Ce-ti apare? Delta search? Dezinstaleaza-l si din control pannel si din add-onuri de la browser.