| Toni99Toni a întrebat:

De cateva zile mi sa virusat leptopul. Adica cand deschid orice fisier executabil cu dublu click imi apare eroarea :
locatia fisierului si "The file or directory is corrupted and unreadable". Si de pilda Internet Explorer nu imi da eroarea asta.Ce sa fac? Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scaneaza de virusi on line, scrii eset scan on line si scanezi de virusi. Daca poti descarca apoi "advanced system care" deschizi si scanezi de toate erorile care sunt in calculator

| MihaiGe a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa reinstalezi windows-ul!
Bafta!