| vasy24 a întrebat:

Eu impreuna cu 2 colegi de scoala am facut un proiect pentru fizica un vapor facut de noi care functioneaza

pana aici totul bine si frumos, dar Doamna profesoara ne-a spus ca trebuie sa prezentam proiectul si in scris pe foi A4

Daca puteti sa ma ajutati sa-mi dati un model cum as putea scrie, orice imi va fi folositor, multumesc!

1 răspuns:
| DarkAngel95a a răspuns:

Puteti scrie despre modul de lucru, cum a decurs experimentul, pe cate zile s-a desfasurat, ce activitati a depus fiecare membru al grupului etc