| ani2 a întrebat:

stiu ca am mai pus o data acceasi intrebare dar, trebuie sa aflu adresa cuiva. Ii stiu numele complet si numarul de telefon. Am incercat sa o sun dar nu raspunde, iar la mesaje raspunde foarte greu. Dati-mi va rog un site, unde pot sa ii aflu adresa.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti stalker sau ceva? Daca persoana respectiva nu iti raspunde la telefon si la mesaje sunt sigur ca nu vrea sa aiba nimic cu tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu exista site-ul care sa-ti arate adresa, dupa nume!
Trimite-i mesaj persoanei pe telefon si astepata sa fii sunat inapoi.
Daca persoana nu te suna inapoi, inseamna ca nu este interesat(a) de propunerea ta si nu vrea sa discute cu tine sau sa aiba de-aface cu tine.

| darrio2007 a răspuns:

E clar ca nu vrea sa discute cu tine. Motivele le cunosti tu mai bine. Nu exista asemenea site-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi o cauți pe Facebook, Yahoo, Google Plus, dar cel mai mult Facebook că este cel mai popular site.