| Eu_6667 a întrebat:

happy
Sunt clasa a 7-a (la o scoala generala) si stiti ca se da un examen ca sa intri la un liceu mai bun, mai prost, depinde. si conteaza foarte mult de nota de la acest examen. sad
Ma gandeam. daca ma mut acum la un liceu.(oricare) mai trebuie sa dau examenul la sfarsitul clasei a 8-a?
Va rog sa-mi spuneti! cine stie. sad

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Logic că da.
Da încă nu se ştie ce mai e până la anul.Cine ştie ce bărzăuni i se mai pun domnului Funeriu şi ce legi mai toarnă.
Dar dacă o să se dea examenul şi peste un an, chiar dacă te muţi o să-l dai.

| ioanacarmen a răspuns:

Da normal ca se mai da...