| izuca333 a întrebat:

Ati dat examenul de admitere la sfarsitul clasei a8-a? Da ca da, este greu, trebuie sa inveti mult sau sunt niste intrebari simple? Daca ati dat acest examen, spuneti-mi si ce medie generala ati avut in clasele 5, 6, 7, 8 si notele la examene(romana si mate)! Imi este foarte frica de examen si as vrea sa stiu cum este. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| SupPeeps a răspuns:

Intreaba-ti profesorii de romana/matematica despre culegerile cu variante de exam, chiar sunt folositoare

| DarkAngell a răspuns:

Sall! eu sunt clasa a 6-a si la fiecare test la care am invatat am luat nota mare asa ca pune mana pe carte si o sa vezi u ce usor o sa fie. iti zic euwinking

| iooana95 a răspuns:

Pai...examenul nu e foarte greu dar totusi trebuie sa ai habar de materie.eu pe clasele 5, 6 am avut media 10, pe clasa a 7-a media 9.71, iar pe clasa a 8-a 9.97.la examen la mate am luat 10 si la romana 9.30.deci nu e foarte greu.eu zic ca oricine ia un 7-8...Bafta!happy