| perceive a întrebat:

sunt minora, si as vrea sa fac niste fapte bune, de voluntariat! aveti idee ce as putea face? va multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da. Ia legatura cu cei de la scoala/liceu, profesori mai ales, e imposibil sa nu stie de vreo astfel de campanie. La mine in liceu au venit in clasa a 10-a si de atunci m-am inscris si eu intr-un program de voluntariat. Ce ai putea face? Pai te poti inscrie intr-un centru de voluntariat impotriva drogurilor, alcoolului, a sexului protejat etc.Ai f multe "oferte". Arunca o privire si aici www.voluntariat.ro Bafta

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Fii voluntar in cadrul unei asociatii de tineret din orasul tau.