| Loly a întrebat:

In curand implinesc 18 ani si nu am nici o idee cum mi-as putea face majoratul. Aveti ceva idei? As vrea sa iasa ceva dragut dar sa nu cheltui foarte multi bani. Funda pentru cele mai bune idei.

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Şi eu sunt în aceeaşi situaţie. Eu mă gândeam să fac rezervare la un club ceva toată noaptea, da bine...preţul în jur de 1500 ron. Tu poţi da o petrecere la tine acasă/la altcineva,băutură,mâncare, filme, jocuri, chestii. O să coste puţin consumaţia, depinde câţi prieteni inviţi.

| catosp a răspuns:

Undeva la iarba verde la gratar cu mici si bere...si gata.

| Corina_5887 a răspuns:

daca esti din Bucuresti, incearca la restaurantul stradivari. au preturi foarte bune, eu acolo l-am facut si a iesit foarte frumos.