| annaZz a întrebat:

TPU!
Am o intrebare : daca sterg istoricul, informatia mai ramane stocata undeva? Daca da, cum o pot sterge si pe aceea?
Am vazut ca Google retine informatia din 1 martie, dar daca eu sterg si contul google si reinstalez si windows-ul, informatia mai ramane?

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Exio a răspuns:

Acele informatii raman pe servere de la Google.Nu ai cum sa le stergi. Daca te deranjeaza asta poti sa renunti la google si sa folosesti bing happy

| Dangel a răspuns:

Raspunsul bun a venit cam tarziu, asta daca ai Google Chrome.Deschizi Google Chrome si apesi pe: Ctrl(din dreapta),Shift tot din dreapta) si N,ori toate odata,ori pe rand,ori cu ordinea schimbata,tare,incet,nu conteaza. Apesi pana se deschide o fereastra noua, apoi in casuta de sus, scrii pe ce site vrei sa intri, dar corect, www.google.com sau www.tpu.ro s.a.Iar daca e vorba de filme porno, ai tai n-o sa stie nimic, e INCOGNITO! Sper ca te-am ajutat amigo;)