| Manumescoo a întrebat:

Bună TPU! Am o mare necunoscuta, nu știu prin ce mod se fac copii, unii zic ca ii aduce barza, alții zic ca prin metode științifice, și alții zic prin diferite experimente. Care e adevărul?

9 răspunsuri:
| Iuliana2018 a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

O aveai la salvate? laughing

| DaFrateEuSunt a răspuns (pentru Iuliana2018):

Nu, am cautat si tot pe TPU am ajuns aparent

| Iuliana2018 a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Era doar o gluma, parea ca mai uiti si tu uneori si ai acolo undeva raspunsul.

| Manumescoo explică (pentru DaFrateEuSunt):

Păi da, am pus întrebarea asta pentru că am curiozitatea de a cunoaște, pentru ca nu e adevărat ca prin dragoste sau nu știu cum mi s-a zis. Am citit mai informat bine, și se zice ca printr-un sistem de experimente, dar nu știu exact cum, de asta am nevoie de explicații

| DaFrateEuSunt a răspuns (pentru Iuliana2018):

Ok.

| yungandreigawd a răspuns:

Copii vin pe lume printr-o putere supranaturala

| Manumescoo explică (pentru yungandreigawd):

Posibil

| Fabioluigi a răspuns:

Prin f&tere