| dianaa103 a întrebat:

Am trimis cuiva un sms de pe un site cu mesaje gratuite, mesajgratuit.ro. Si dupa ce am trimis mi-a aparut : "Acest telefon a fost luat din arhiva". Iar apoi am trimis un alt mesaj unui alt numar sa verfic daca apare la fel si nu a aparut. Ce inseamna acest lucru? Ca acel numar de telefon a mai fost folosit pe site? Astept raspunsuri, please!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai trimis mesaj dupa un numar si trimiti iar asa iti apare.Ca este luat din arhiva.Cand trimiti prima oara nu are cum sa iti apara.Trimite si a doua oara de pe al doilea numar sa vezi ca la fel va scrie si la acesta.Ca este luat din arhiva.Este arhiva ta.Nu inseamna ca a fost folosit de altcineva.Si eu trimit aproape zilnic mesaje.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La primul numar ai mai trimis mesaje si deja se afla in arhiva lor. Iti va apare la fel daca vei mai trimite o data la cel de al doilea numar. E doar o evidenta, pentru ca acolo este un numar limitat de sms-uri pe zi.

| Iamnotme a răspuns:

Iti recomand www.oye.ro
E foarte bun :)