| danyela18 a întrebat:

Daca trimit un mesaj de pe mesajgratuit.ro cu ce numar va primi persoana respectiva mesajul? Ca vad ca aici apare sa scri doar numarul catre care trimiti, nu si numarul de la care trimiti...

Răspuns Câştigător
| Costel_Pirvu_1992 a răspuns:

Va primi mesajul de la un numar din serverul celor de la site-ul respectiv. de obicei am vazut ca la sfarsitul mesajului serverul scrie automat "acest mesaj a fost trimis de pe siteul...". cel mai bine ar fi sa te semnezi la sfarsitul mesajului pentru ca acea persoana sa stie de catre cine a fost contactata

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incearca si trimite singur un sms, probabil destinatarul va aparea cu un nume ceva nu un nr de telefon