| Puffulets a întrebat:

am un router wireless. faza e ca imi merge netu pe pc dar pe laptop nu... imi apare calculatoru ala cu x rosu jos in bara si nu stiu ce sa fac sa ma conectez la wireless...

1 răspuns:
| Un1kool a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie, uite rezolvarea: Trebuie la Laptop sa fie un buton care activeaza Wi-fi-ul si poate rula, sa vada toti cu rutere etc care transmit Wi-fi, sau dac nu are trebuie sa te duci in setari sa o faci manual, nu e greu.
Sper ca ti-am fost de folos.