| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, am un zbor cu Blue air maine dimineata, am platit 5€ pentru check in.
Am primit acel boarding pass dupa ce am dat datele.
Va rog daca ma puteti ajuta cu urmatoarea informatie, daca am acest check un realizat la Otopeni, trec doar prin filtrul de politie? Sau trebuie sa merg si in locul acela unde se verifica buletinele / pasapoartele? Vorbesc din auzite deoarece nu am mai calatorit singura pana acum, multumesc.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde unde mergi, daca e zbor international treci si pe la securitate si pe la verificare acte.

Daca ai bagaj de cala trebuie prima data sa mergi si la ghiseul blueair sa lasi bagajul