| MeNoNヅ a întrebat:

As putea cand filmez cu Bandicam intr-un joc, sa mi se auda si mie vocea? Daca se poate, cum as putea?

Răspuns Câştigător
| BLSAlin a răspuns:

Salut! Primul pas: Deschizi Bandicam si apesi pe video. Sub "No Cursor" e un buton Settings. Apasa-l! Apoi se deschide o fereastra "Record Setings" si la Primary Sound Device te sfatuiesc sa pui Win7 Sound (WASAPI) / ceva asemanator iar la Secondary Sound Device sa alegi Microfonul. Sfat: Umbla in setarile acestuia pentru un Boost.
Bafta! Funda?