| 8mariastar a întrebat:

As vrea sa stiu cat costa un cartonas la Super Bingo Metropolis? Cum se joaca? Cand trebuie sa dai seria si chestile de la talon in direct te suna ei sau sunti tu? Cum iti trimite bani? Dupa ce ai aflat cat ai castigat mai faci ceva cu cartonasul ala ca nu inteleg cu ce cartonase se joaca la bilele aia care ies dint tubul ala mare infara de alea cand te pune sa alaegi un numar de la 1 la 90? Si nu vreau sa copiati dupa site oficial de la Super Bingo... ca nu am inteles de acolo ute-ti sa imi explicati voi?

Răspuns Câştigător
| xAke a răspuns:

Costa foarte putin. Si joci simplu! La Bingo! sau la Linie!, dar. ti-as recomanda sa joci la "Bingo Romania" pentru ca joaca mai putini oameni ca la Super Bingo Metropolis" si ai sanse mai mari sa castigi! O ruda de a mea a jucat la Bingo Metropolis si a castigat 45.000 lei, in 24 de ore a mers la Bingo din oras sau si a revendicat premiul! Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Eu in locul tau nu as mai juca pentru ca sint hoti si escroci, multa lume isi pierd si isi arunca o multime de banii aiurea pe fereastra, nu sint sanse mari de castig! Daca cineva castiga o suma imensa si asteapta mult si bine pana sa primeasca banii intr-un cont bancar sau pe loc!

| catalina1121 a răspuns:

Un bilet la super bingo metropolis costa 3.2 lei, detalii referitoare la celelalte intrebari pe siteul http://www.superbingoromania.ro/