| zuzyduzy a întrebat:

cum vi s-a parut clasa a8a si cat de grele au fost examenele

3 răspunsuri:
| xBlackDreamx a răspuns:

Cea mai lejera clasa. Profesorii nu ne stresau pentru ca ziceau ca avem pregatiri si examene, iar examenele au fost usoare. Daca inveti ti se par usoare happy.

| Medema a răspuns:

De fapt, examenel in sine au fost usoare de aceea nu s-a putut face o departajare intre elevii buni si cei foarte buni! Clasa a 8a este grea pentru ca profesorii trag din toate partile de tine (asta daca ai si activitate extrascolara)! Acum depinde si de profesor :unii sunt intelegatori altii sunt aspri! Mie mi s-au parut usoare examenele,mai ales la matematica, eu ma asteptam la ce e mai greu, dar! La romana a picat...ce nu ma asteptam si anume descriere de personaj, dar am razbit si am luat 9, 65, iar la mate' am luat 10 pentru ca ti-am zis.a fost usor!

| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Nu mi s-a părut chiar aşa grea. A fost chiar ok. Iar în legătură cu examenele, nici nu m-am apucat de învăţat decât cu o săptămână înainte. A fost uşor la română, puţin mai greu la mate, dar dacă te pregăteşti mai mult o să fie bine.
O seară frumoasă!