| mih2el2 a întrebat:

Cum vi s-a parut clasa a noua? Ce materii vi s-au parut mai grele?

Răspuns Câştigător
| KapshunikaViorika1994 a răspuns:

La mine, limba greaca si limba latina au fost materiile cele mai grele pentru mine!
am studiat foarte mult anul acela, chiar de pana la urma am avut numai sase la sfarsitul anului!

1 răspuns:
| ComatoseWine a răspuns:

Ca a 7-a.Doar ca mai interesant pentru ca eram la liceu.Chimia mi-a dat ceva batai de cap, dar m-am descurcat intr-un final.In rest a fost usor.Astept ca in a 10-a sa fie foarte greu sa ma ambitioneze putin.