| pysycutzameaandreea a întrebat:

Mi-am facut facebook aproximativ un an si n-am avut probleme cu el.Azi am intrat si am postat niste poze cu mine.Le-am postat si dupa 10 min, mi-a disparut facebook-ul. Am intrat din nou si mi-a aparut

FOR SECURITY REASONS YOUR ACCONT IS TEMPORARILY LOKED
IF THIS this account reflects your real name and personal information, please help us verify it.
Am dat CONTINUE si imi cere nr.de telefon si codul.

Si nu stiu ce sa fac ca pe telefon am primit un cod si l-am bagat pe facebook, dar na mers.
ajutatima va rog

1 răspuns:
| Shukala a răspuns:

Cineva ti-a virusat facebook-ul ori ai postat niste poze obscene, ori cineva ti-a raportata contul! Sper ca te-am ajutat.