| Max_David_1994 a întrebat:

Ieri am intrat pe facebook si uitati ce imi scrie "For security reasons your account is
temporarily locked
If this account reflects your real
name and personal information,
please help us verify it." de ce?

Cel mai bun raspuns, Primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

Cineva a incercat sa-ti sparga contul de Facebook. Am patit-o si eu. Mi-am schimbat repede parola si am o optiune ca sa-mi salveze fiecare Login, de unde si de pe ce (telefon, pc). Asa e mai sigur.

1 răspuns:
| gabrielatulbu2001 a răspuns:

E posibil ca cineva din alta tara sa fi intrat. eu am patit la fel cind am mers in Bulgaria si nu mi-a dat voie sa intruu iar cind am venit acasa am primit si eu un mes de securizare