| random1620 a întrebat:

Buna TPU! Stiti o aplicatie legata de vreme care iti spune temperatura de la tine din oras (stiu ca majoritatea aplicatiilor fac asta dar as avea nevoie de una care iti spune temperatura in mod destul de corect si exact. Si sa se schimbe in ora, nu doar in zile )

*preferabil si sa-ti spuna presiunea atmosferica

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Eu folosesc https://www.meteoradar.ro/apps/ si sunt foarte multumita, rareori are erori desi pana acum, de 4 ani de cand o folosesc a zis cu exactitate temperatura cat si presiunea atmosferica.

| sierra1 a răspuns:

Ia accuweather rom - de aici fură date cu toții