| rbk a întrebat:

Cine s-a portat recent la vodafone? Eu m-am portat anul trecut in decembrie. Mi-am cumparat un telefon si am abonament pe 2 ani.Cum ca m-am portat din alta retea primesc in fiecare luna 500min nationale si 800retea.Cum se face ca eu nu am depasit deloc minutele, la cost apel nu aveam nici macar 1 cent de plata, dar factura este uriasa in comparatie cu luna precedenta.Vi s-a intamplat vreodata asa ceva?

1 răspuns:
| elynasv a răspuns:

Am prieteni care au patit asa ceva,ba chiar a scris si in ziar odata ca astia de la Vodafone is tampiti ca umfla facturile la oameni dar trebuie sa insisti cere desfasurator ca ai drept la asa ceva cere explicatii, tine-te pe pozitie si spune-le ca nu e posibil asa ceva, crede-ma sunt f neseriosi.winking