| CrissuCristina a întrebat:

Ultima mea factura vodafone am platit-o la banca, am si chitanta la factura de 93 de lei, iar in acesta luna mi-a venit factura de 430 de lei, in aceasta suma fiind inclusa si factura precedenta.Eu nu am depasit minutele incluse in abonament dar mi s-au acumulat prea multi bani. CE imi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii,*222, intra in legatura cu un operator si te va lamuri.Este posibil ca banii sa fi ajuns cu intirziere, dupa emiterea ultimei facturi. Poti merge si la o reprezentanta Vodafone si se rezolva pe loc, vei plati numai diferenta.Am patit si eu asta.Mult noroc.