| SarosBogdan a întrebat:

Buna TuTuRoR!
Va rog daca imi puteti da un site,de unde pot lua un antivirus cu care sa curat PC.
Dau funda, daca merge si e bun antivirusul.
Fara alte tampeni.

10 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Acesta dupa parerea mea este cel mai bun din versiunile FRee. Link: http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus

| Keyboard a răspuns:

Cauta pe site-ul www.ninite.com acolo ai ce fel de programe vrei/ ti-l instaleaza el singur tu dai doar cateva click-uri

| Cosmin_Bundache_1997 a răspuns:

Cele mai bune antivirusuri sunt cele de la wise cauta pegoogle wise si o sa vezi pe siteul oficial o gama larga de programe majoritatea gratuite funda?

| SarosBogdan explică (pentru Dutza_Andutza_1984):

Tu esti cu capul? Sau duda?
Am zis antivirus nu jocuri de copiii!

| SarosBogdan explică:

Eu va cer un antivirus bun si voi imi dati doar site tampite... Nu stiti sa cititi?

| SarosBogdan explică (pentru Dutza_Andutza_1984):

Daca tu imi dai linkul de unde pot lua antivirusul pe pe adresa pe care miai dato, eu ati dau si funda si numarul meu si tot ce vrei. Ala e site de jocuri.

| Dutza_Andutza_1984 a răspuns (pentru SarosBogdan):

An gresit link-ul fratele meu se uita acolo...si eran si inoarsa pe dos

| SarosBogdan explică (pentru Dutza_Andutza_1984):

Multumesc ca ti-ai pierdut timpul cu mine, dar de antivirus nu mai am nevoie. kiss