Întrebare recomandată | orhideeadezapada a întrebat:

Am niste fotografii vechi de 200 de ani intr-o stare nu prea buna. As vrea sa le reconditionez si sa le copiez. Imi puteti spune cine se ocupa cu asa ceva? Multumesc.

10 răspunsuri:
| mdashnik1 a răspuns:

Nu stiu

| MariaIooana a răspuns:

Chiar nu stiu.

| oprescudorin11 a răspuns:

As putea chiar si eu. Iti trebuie un scanner, o imprimanta color si un program pe calculator, care sa poata accentua ce nu se preavedea sau rade defectele pozei.In principiu, orice redactie de ziar are toate parghiile de rezolvare.

| Kaℓi a răspuns:

Nu e cam mult, 200 de ani? cred ca sunt cele mai vechi fotografii din lumewinking

| StroMer98 a răspuns:

Poti merge la un studio foto din oraswinking

| denifelicia a răspuns:

Du-te si fa-le serox ca cele de la serox sunt in stare bunawinking

| jack733 a răspuns:

Dac ai imprimanta si scaner e bine.Acu mai ai nevoie doar e photoshop ca sa le poti edita dupa placul tau.

| amykool a răspuns:

Scanner-ul. happy