| Andrei_Andrei_1997_u4j4 a întrebat:

Am o problema va rog cu un telefon Android 5, 1 si anume, dupa un reset nu ma mai pot conecta la contul meu google de 2 zile-(((. Imi arata texul urmator, Acest dispozitiv a fost resetat.Petru a continua, conectati va la un cont Google care a fost sincronizat anterior pe acest dispozitiv. Bineinteles ca dupa ce introduc mail si parola, imi revine acest mesaj.Despre ce este vorba? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Asriel a răspuns:

Hei Andrei,
E posibil ca resetarea sa fie de vina. Mi da-i un reset din fabrica si e posibil sa mearga de data asta. Daca mai ai vreo intrebare cu privire la asta, simte-te liber sa mi-o adresezi happy

| darrio2007 a răspuns:

Nu le scrii exact cum le-ai scris prima data. Mai incearca.