| Denysa-Myhaela a întrebat:

Buna Ziua! Daca am castigat Bingo aseara la SUPER BINGO METROPOLIS ce premiu am? Va multumesc:*:*

25 răspunsuri:
| poechce a răspuns:

Ai castigat :O?
Omg laughing
ATENTIE! DACA AI CASTIGAT LA SUPER BINGO METROPOLIS NU TREBUIE SA PLATESTI NICI UN AVANS, NICI O SUMA DE BANI PENTRU A INTRA IN POSESIA PREMIULUI!
Daca ai carton castigator de linie, poti merge la orice agent de vanzari Super Bingo Metropolis, incepand de marti, dupa fiecare partida si poti intra in posesia premiului tau;
Daca ai carton castigator de bingo, poti merge la orice agent de vanzari Super Bingo Metropolis, incepand de marti, dupa fiecare partida si poti intra in posesia premiului tau;
Daca ai carton castigator de premiu fix de la extragerile de Talon Gratuit sau Carton Necastigator, suna la 021-9594 si revendica-ti premiul – iti spui numele, prenumele, nr. telefon, serie carton, nr. carton si vei fi contactat ulterior de reprezentantul autorizat Super Bingo Metropolis;
Daca ai castigat SUPER LINIE suna la 021-9594 si revendica-ti premiul – iti spui numele, prenumele, nr. telefon, serie carton, nr. carton si vei fi contactat ulterior de reprezentantul autorizat Super Bingo Metropolis;
Daca ai castigat SUPER BINGO suna la 021-9594 si revendica-ti premiul – iti spui numele, prenumele, nr. telefon, serie carton, nr. carton si vei fi contactat ulterior de reprezentantul autorizat Super Bingo Metropolis;

Esti super norocoasa. Bravo, sa te bucuri de premiu, daca intr`adevar e adevarat ~

| elena a răspuns:

Felicitari...este bine ca macar ai castigat ceva pe criza asta financiara, ceva cat de cat, fie si simbolic...nu stiu ce raspuns sa-ti dau, ci doar felicitari inca o data...

| poechce a răspuns:

Apropo, cat ai dat pe un bilet la Super Bingo?
Am mai auzit la persoane din zona mea, care au dat destul de putin :

Si, inca o data, felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explicat-mi cum se poate castiga. din toate numerele ce vor iesi sa imi iese o linie? multumesc tuturortongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denisa drga zi-mi si mie castygatori din 11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai castigat 10. 000 de miiiiiiiiiiiiiii de euro aseara la super bingo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai carton castigator de bingo, poti merge la orice agent de vanzari Super Bingo Metropolis, incepand de Luni, ora 13:00 dupa fiecare partida si poti intra in posesia premiului tau...Premiul la Bingo este 50 Lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-mi si mie te rog cum aflu daca am realizat linie?
Din toate numerele extrase mi-au iesit 2 linii.Am castigat sau nu?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca am aceeasi serie si nr.de carton am castigat ceva?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io am doua lini acumulate pe bilet. am castigat ceva?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce categorie de premiere te integrezi. poti vedea regulamentul si lista castigatorilor pe http://www.super-bingo-metropolis.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dapi de unde sa stiu eu? habar n-amwinkingwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar am pierdut cartonul.

Alte răspunsuri