| hamza97 a întrebat:

Buna ziua deci am o intrebare am un laptop processor i3 si un desktop procesor pentium... pot sa schimb procesoru i3 sa fie in desktop si pentiumu pe laptop? adica sunt aceleasi forme marimi etc.

1 răspuns:
| adrian12349 a răspuns:

Difera, si nu cred ca poti, eu am Acer aspire 5720 z si un prieten Acer aspire 5720 singuru lucru diferit la prima vedere e ca eu am web iar el nu. Intre timp lui i s-a stricat PC si a vrut sa imi dea mie procesoru lui si nu a mers e chestiune de milimetri..iti recomand sa nu schimbi nmk..si daca o faci cumpara o pasta speciala pentru procesor ca dupa cu timpu iti ei adio de la el.