| Alpha a întrebat:

Ajutor big grin, am un laptop cu procesor P6100, placa video de 1 Gb dedicata cudade la nVidia Gforce 310M si intrebarea e : se pot pune componente pe laptop ca si la cel desktop adica sa schimb procesoru? daca DA, atuncea cat m-ar costa un i-3 sau i-5 si daca suporta placa mea video aaa si am 4gb Ram daca ajuta la ceva >:" si daca da, cat m`ar costa sa fac chestia asta?

2 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Salut parerea mea e schimbati place de baza ca nu suporta si ia-ti asa 4gb de ram 1 gb palca video procesor sas lucreze la 3000 si 320gb hardu asta e calc perfect happy sat fundita. Nu te costa multwinking

| SteauaNordului a răspuns:

Buna
exista componente pentru laptop la fel ca pentru esktop insa nu stiu cat ar costa
intreaba la un magazin de calc
numai bine