| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziuă!

Oare când credeți ca se va termina războiul dintre Rusia și Ucraina?

Va mai ținea mult?

65 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru Bubico2022):

Argumentele tale:
1. Ucraina are nazisti, rusii sunt buni, nu au tras in civilii care protestau, au tras apoi in blocurile lor.
2. Rusia are armament nuclear peste tot ce au americanii pentru ca e nu s-au mai modernizat.

Bwhahahaha... apoi te miri de ce te face lumea imbecil pe aici, nici nu stiu ce de imi bat capul cu tine, Bubico cred ca vine de la 'bubica' la cap.

Răspuns utilizator avertizat
| just4ubr2015 a răspuns:

Rusia va ataca tarile aliate Romania Germania polonia si razboiul va dura pana in 2025 apoi se va termina.

| Drimmero a răspuns (pentru Bubico2022):

Degeaba arunci pisica moarta in curtea altuia, esti un alt pupator de buci putiniste, ti-am zis asta de multa vreme, cu oamenii ca tine nu trebuie sa existe toleranta, aveti o imbecilitate enorma si tupeu nesimtit.

Răspuns utilizator avertizat