| ElenaSt2011 a întrebat:

Puteti sa-mii scrieti va rog cum ajung de la GARA din Brasov la Hotelul Traian, pe strada Lunii numarul 7?

Ce mijloc de transport, de exemplu, ce autobus ar trebui sa iau de la gara, cate statii sa calatoresc cu el, unde trebuie sa cobor (eventual niste puncte de reper) si mai ales, LA CE ORA pleaca de la gara ULTIMUL AUTOBUS in cursul saptamanii (eu voi ajunge marti 8 iulie 2014, dupa ora 22 (cam dupa 10 si un sfert noaptea) in Brasov).

Unde gasesc bilete de autobus la acea ora? Exista vreun chiosc de bilete in zona garii? Si daca da, pana la ce ora este deschis acel chiosc de bilete? (Eventual daca exista in zona garii chiosc automatizat de unde sa pot cumpara bilet de autobus la orice ora din noapte).

Daca nu prind chiosc de bilete deschis asa tarziu, exista vreun website legal pe internet unde sa pot achiztiona biletul de autobus online?

(Ca puncte de reper, am inteles ca hotelul Traian se afla in cartierul Astra, si ca in partea stanga a hotelului ar fi Carrefour iar in dreapta Raiffeisen Bank).

Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Nu sunt din zona; dar consider ca la ora aceea, este cel mai usor asa, indiferent de pret:
TAXI BRATAX – BRASOV

TAXI MARTAX