| Andreea111111111111 a întrebat:

Știți cât m-ar costa un display pentru Huawei p10 Lite. Mi s-a spart ecranul dar încă merge foarte bine. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Eu am mers la un Service ce se ocupa cu reparatul telefoanelor si am dat 200 de lei. Am acelasi model de telefon si dupa ce l-am reparat functioneaza foarte bine, ca sa fiu si mai sigura i-am cumparat si folie de sticla (am dat vreo 70 de lei)

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca merge inca "foarte bine", atunci e posibil sa nu fie spart ecranul, doar folia protectoare (asta-i rolul foliei, sa preia loviturile).
O folie protectoare de sticla, de calitate, costa pana la 100 lei.

| Andreea111111111111 explică (pentru Bula):

Nu este folia, nu am avut.

| Bula a răspuns (pentru Andreea111111111111):

In acest caz este sparta doar sticla (desi majoritatea telefoanelor - chiar si cele ieftine - vin macar cu o folie de protectie din plastic.
In viitor monteaza-i o folie din sticla, dar foloseste si husa protectoare!

| Andreea111111111111 explică (pentru Bula):

Mersi pentru sfat.

| iamprettybored a răspuns:

179 lei
https://www.gsmnet.ro/......i-p10-lite

Am mai avut de aface cu displayurile, si cam astea-s preturile. Multa bafta.