| Roby89 a întrebat:

Cand imi apare asta We are unable to post your comment because you have been banned by un site ce fac?

5 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

De obicei tine faza cu schimbatul de IP

| Violleta2022 a răspuns:

Nu faci nimic, citesti si atat, ca de postat nu mai poti, fiindca ai fost blocat sa mai postezi.
Cand nu respecti termenii si conditiile site-ului, adminul te blocheaza, lucru perfect normal!

| Roby89 explică (pentru Violleta2022):

Mersi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti incerca sa iti schimi IP ul daca nu cumva ai luat bann pe username

| mihai69 a răspuns:

Pentru că nu ai respectat regulamentul de acolo, de aia ai fost dat afară (banat). Și în afară de un mail către administratorul acelui site, prin care să-i ceri detalii, nu ai ce face.