| Conoro_Andreea_1994 a întrebat:

Nu pot da comment-uri la pozele paginilor. De fiecare dataca cand vreau sa dau un comment imi apare asta. " You can't use this feature right now.
You've been blocked from using this feature, because you made posts on Facebook Pages that have been reported as spam. Learn more about what you can post."
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Nu poti sa lasi comentarii pentru ca ai mai lasat si cineva ti-a raportat comentariul ca fiind SPAM. Intra in "setari de confidentialitate" si gasesti acolo.