| Alex_6294 a întrebat:

Cand vreau sa descarc um program de pe net, mi se opreste la 99%, si nu stiu, de ce, daca stie cineva sa-mi spuna, va rog dau FUNDA!

5 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

E de le windows, am patit si eu, trebuie sa il refaci si sa reformatezi toate partitiile.

| MenInShadow a răspuns:

Incearca sa descarci de pe alt site programul respectiv, probabil site-ul de pe care descarci, nu functioneaza bine.
Daca nu, alta posibilitate ar fi sa verici memoria pc-ului, apoi sa schimbi browser-ul, sa descarci un antivirus (daca merge), si in ultimul rand, sa reinstalezi windows-ul daca nici una din toate variantele nu a mers, si nu poti descarca nimic.

| XtiGrEx3S a răspuns:

Antivirusul te blocheaza...
daca ai opri antivirusul s-ar descarca, funda big grin?

| andreirapid a răspuns:

1. Incearca de pe alt site.
2. Asigura-te ca ai destula memorie.
3. Foloseste un client de download, gen Terra Coppy!

| andreirapid a răspuns:

4. Ai antivirus? Dezactiveaza-l o jumatate de ora- o ora!