| daniela_6750 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa daniela crudu sau bianca dragusanu?

11 răspunsuri:
| syjey a răspuns:

Daniela...crudu

| cryna a răspuns:

Eu cred ca bianca

| armand3004 a răspuns:

Bianca Dragusanu.

| andragrigoras2000 a răspuns:

Eu zic ca bianca dragusanulove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place cum arata Daniela Crudu, dar sincer nu le apreciez pe niciuna dintre ele.

| codrina_8326 a răspuns:

Bianca dragusanu

| GumitzaXD a răspuns:

3 puncte pentru biancalaughingpai bianca are mut mai multe operatii pentru a fi frumoasa dar daniela mai putin eu nu aleg papusa din plastic... Daniela crudu

| JustSimple a răspuns:

Crudu Daniela.

| razwan3l a răspuns:

Sau tongue

| AlynuTsu_5188 a răspuns:

Bianca dragusanu :X

| blondutzata a răspuns:

Bianca e printesa printeselor mai ce credeti ca cruduta p...(SCZ EPITET) nu are operatii? are destule dar bianca este foarte frumoasa si chiar si inainte desi intindea parul si se machia era superba