| Psihoyounger a întrebat:

Care este cea mai frumoasa tara din lume, exceptand Romania?

Răspuns Câştigător
| roksyk a răspuns:

Daca te referi la peisaje, ar fi; 1. Elvetia 2.Austria/Germania 3.Australia... Daca te referi la tehnologie, atunci U. S. A. sau Japonia, intr-adevar... Insa noi, romanii, chiar daca Romania este o tara exceptional de frumoasa, cu peisaje uluitoare, nu stim sa o pretuim si valorificam... Sa vedeti voi la francezi, ei fac obiectiv turistic si din cel mai putregait castel de pe vremea lu Pazvante Chioru`...:-|

46 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Pai "exceptand Romania" am ramas fara optiuni. laughing America este incredibila. Parerea mea, alta tara mai frumoasa, revolutionara, nu exista.

| Silvia a răspuns:

Japonia :d -Tara Soarelui Rasare :p

| diavolitza a răspuns:

SUA mi se pare cea ma grozava tara

Shin
| Shin a răspuns:

Clar Japoniabatting eyelashes
Shin happy

| JackieSue a răspuns:

Austria clar e preferata mea. Uite pentru vacante:
httpp://www.austria.info/ro

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Japonia happyMi-ar placea sa merg acolobig grin

cami
| cami a răspuns:

Tara Lalelelor happy

| crisS a răspuns:

Rusiahappy

| machupicchu a răspuns:

Liechtenstein

| kuka a răspuns:

Japonia pe timp de primavara

Shin
| Shin a răspuns:

@kuka, pentru 2 saptamani magice de primavara cand infloresc sakura...

| Gabystelistu95 a răspuns:

Statele Unite ale Americi

| Psihoyounger explică:

Imi place Spania...

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Romania nu este cea mai frumoasa tara din lumea, asa cum nici una nu poate fi astfel catalogata. Sunt diferite si cred ca fiecare dintre ele merita descoperite si vizitate.

| Andreeagen a răspuns:

Perfecta dreptate zbenguici toate tarile sunt frumoase in felul lor in fiecare ai ceva de vazuthappyApp vezi k e o emisiune bazar pe Tvr2 e misto si arata toate tarilehappyplus cheltuieli sa te uitiwinking

| biadghejd a răspuns:

India are cele mai frumoase peisaje. nicicaieri nu mai este asa. Iubesc Romania tara mea Si India cea de a doua tara a mea. Daca vreti mai multe detalii despre India dati buzz la giulia_barbie2007

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fiu sincera cu voi cei care citesc si chiar cu mine, pot sa va spun ca dupa relief pot sa fie Elvetia Austria dar dupa mine cea mai faina este Franta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fiu sincera cu voi cei care citesc si chiar cu mine , pot sa va spun ca dupa relief pot sa fie Elvetia Austria dar dupa mine cea mai faina este Franta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norvegia finlanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca pe primul loc Franta, 2 Mexic si 3 Italia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.norvegia,suedia,finlanda
2.canada,rusia
3.regatul unit al marii britanii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Franta, S. U. A, Japonia, Elvetia si Italia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii exceptand Romanii ala tara ar fi Canada big grin Luatzi i9d meu de mess alexxxotzapapusika si pe a lu varamea andreea_coolgirl76 VA multumin bye rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este italia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer Belgia, Franta dar toate tarile au ceva frumos binenteles ca pentru mine cea mai frumoasa este Romania, Belgia ima place pentru ca am vizitato cand am fost cu dansurile (27 de ori) am vazut multe lucruri extraordinare si mai imi place pentru ca la noi in saul ''BACIA'' vin in fiecare vara in data de 20 iulie-1 august niste ''adolescenti'' cu barste intre 15-20 de ani fete si baieti din belgia care ne invata multe lucruri, ne jucam an fiecare zi de la 10-12 si 15-17 cu ei si in ultima zi primim cate o plasa cu jucari, haine, dulciuri o gramada si Franta imi place Turnul efel din paris am fost si acol cu dansurile love struck love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

India

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Egipt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Egipt este o tara foarte frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Potugalia:p:p
x:love struckx:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

U.s.a...este cea mai frumoasa tara din lume. din punctul meu de veder.nu stiu ce preferati voi. dar eu prefer america.este cea mai frumoasa tarasi in curand o sa ma mut acolonu e super?