| andreea1523 a întrebat:

Care tara este cea mai frumoasa din lume?
Ofer >fundita:!

Răspuns Câştigător
| Fredie a răspuns:

Buna. Mai Ralu intrebarea ta este asa, cumva retorica banuiesc happy Fiecare dintre noi avem gusturi diferite si e firesc deci sa ne placa lucruri total opuse poate. Eu nu am avut sansa sa vad toate locurile frumoase unde as dori sa fi ajuns, insa mai am inca sperante ca o sa reusesc sa le vad in viata asta. Am auzit lucruri faine despre Japonia, USA, Elvetia sau Spania. Sunt asa de multe destinatii frumoase incat imi este chiar imposibil sa aleg numai una. Acestea ar fi cateva idei pentru o vacanta, daca acesta era sensul intrebarii tale. In acelasi timp, trebuie sa ti spun, ca cea mai frumoasa tara din lume este de fapt cea in care traiesti si esti fericit fiind alaturi de fiinta iubita, familie, prieteni, etc. Stiu ca sunt si multi romani care au ales sa plece peste mari si tari, pentru a si face o viata mai buna, insa in mai toate cazurile am observat cum, toti si au reunit cumva familiile, pentru ca indiferent cat de multumit ai fi undeva, financiar, de locurile si civilizatia gasite poate acolo, nimic nu poate inlocui familia si apropierea de cei dragi. Bye.

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

De cat tari mai degraba te-ai uita la insule exotice ...bora bora de ex

| Petronela a răspuns:

Spania

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Paiii. thinking
Depinde, gusturile nu se discuta.hee hee
Chiar nu prea stiu, pana acum am fost numai in Bulgaria. big grin
Dar cred ca cele mai frumoase sunt, dupa parerea mea, Franta, Grecia si Anglia. love struck Si ar mai fii.batting eyelashes

Shin
| Shin a răspuns:

Romania, clar! happy Pacat ca e plina de romani tongue
Numai bine, Shinwinking

| Aicilef a răspuns:

Romania este o tara foarte frumoasa. cea mai frumoasa cred ca este tara in care oamenii sunt cumsecade sh de treaba.degeaba arata expsadThailanda super daca oamenii nu se inteleg intre ei)

| gabriela a răspuns:

Pentru fiecare om e tara in care traieste, chiar daca unii spun ca le e lehamite... daca pleaca din tara, tot se gandesc inapoi cu dor!

| laurentiu a răspuns:

Japonia!
iar orase in care am fost Rio de Janeiro-Brazilia, Sydney-Australia orasele astea fac cat o tara laughingvb serios

Răspuns utilizator avertizat
| 알리나 a răspuns:

Pentru mine Japonia este cea mai frumoasa tara si cel mai minunat loc din lume.

| Betty18 a răspuns:

Eu cred ca Frantalove strucklove strucklove struck are si plaje minunate(Coasta de Azur, Saint Trope etc)dar si statiuni montane renumite...sa nu uitam si de cel mai romantic oras, Paris:X

succes

| slam a răspuns:

Austria, olanda, america si romania happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tara mea este cea mai frumoasa din lume.
Nimic nu o poate inlocui. Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marea Britanie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Federatia Rusa, Podisul Siberiei o frumusete extraordinara

| Roxata a răspuns:

Consider ca fiecare tara are ceva special, dar dupa parerea mea Romania este cea mai frumoasa din cate cunosc eu.

| pithicot a răspuns:

Americabig grin