| bogdiani20 a întrebat:

Care stie in pitesti un hotel sau pensiune eftina sa fie in oras nu departe de centru sau gara si foarte eftin

Răspuns Câştigător
| AnonyMess a răspuns:

De ce ma nebunule te duci cu vreo una si nu vrei sa vada aia ca stai k parinti? laughing) vezi sa nu zica so duci la restaurant ca te faci de rahatwinking

| bogdiani20 explică (pentru AnonyMess):

Nu fratioare sunt din bacau si am prietena acolo vin mai mereu la ea dar ne intalim afara.acu ne-am gandit amandoi sa ne vedem la un hotel.integi tu

| bogdiani20 explică (pentru AnonyMess):

Sti cumva pe unde e hotelmetropol?

| AnonyMess a răspuns (pentru bogdiani20):

Nam nici o idee unde e hotelu de care zici... Dar ai GRIJAAA sa no lasi insarcinata Durex Ai Gj laughing bafta smug

| bogdiani20 explică (pentru AnonyMess):

Si crezi ca mi-ar parea rau daca o laswinking.da nu o las ca e minorabig grin

| AnonyMess a răspuns (pentru bogdiani20):

O suuuuper si minoraa? :X :X :X Ai bafta frate crying( vreau si yoo crying(

8 răspunsuri:
| Capatina_Antonio_1997 a răspuns:

100 de lei asa am auzit

| Andreea1998xd a răspuns:

"Eftin"... Sa mori tu? Nu ai invatat sa scrii la scoala? laughing))rolling on the floor)))

| bogdiani20 explică (pentru Andreea1998xd):

Da mah..mai greseste omul