| EllyCA a întrebat:

Cat costa Samsung S3350 Ch@t 335? Deoarece vreau sa-mi-l cumpar de craciun... Pute va rog sa-mi dati si niste infoarmatii despre cum merge, este bun, in ce culori este disponibil etc ( doar daca lati cumparat )
Ms anticipat! laughinglaughing

2 răspunsuri:
| mihaikatona a răspuns:

Sincer sa fiu a avut maica mea.Ii destul de bunicel si stie destul de multe.dar daca te intereseaza mai mult uite un site unde o sa vezi comentari despre el si caracteristici despre el

uite situl http://telefonultau.eu/products/Samsung-S3350-Ch@t-335-Metallic-Black.html

p.s. sper ca te-a ajutat raspunsul meu

| GaByTzUuU a răspuns:

Cauta pe Google "Samsung s3350 chat 335 pret" si intri pe prima pagina