| ovidiu97 a întrebat:

Cate dinemsiuni ale universului pot fi percepute de om?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

In primul rand, dimensiunile multiple sunt doar in teorie ...si nu este nici o dovada ca ele intr-adevar exista!
2)...daca este adevarat.atunci oamenii percep o singura dimensiunea (cea in care ne aflam )!
si acum sa o dam in sf :... unii spun ca exista porti intre dimensiuni care se deschid ocazional pe pamant! *gen triunghiul bermudelor*...dar nu este nimic dovedid! toate sunt speculatii!
Teoretic. sunt 4 dimensiuni *.dar probabil ca numarul lor este infinit, iar ca sunt asemanatoare cu ale noastre.sau ca sunt complet opuse.nu putem stii...*

3 răspunsuri:
| yonutzmircea18 a răspuns:

Una singura

| smile8dream a răspuns:

O infinitate cred

| ombladon a răspuns:

3 dimensiuni