| HabarnamJK a întrebat:

Ce credeti despre Pc Garage? Ma refer la site ul de pe care puteti cumpara accesorii pentru pc... Isi fac treaba bine? In cate zile vine livrarea maxim?

7 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Vorbești de una din companiile de top, ai o tonă de reviewuri pe net, evident că sunt ok.

| Werrich a răspuns:

EMag a preluat Pcgarage în 2016.

| Sn4k3 a răspuns:

E bun, e cunoscut, vine in cateva zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cu fite si se dau mare p l bascula. Mai bine iei de la alta firma sincer, lasa-i pe teparii aia

| krypton1234 a răspuns:

Pc garage e cel mai ok raportat la pret si la calitate si la servicii

| Adrian5575 a răspuns:

Am dat foarte multe comenzi la PcGarage si pot spune ca sunt foarte multumit si de calitatea produselor si de cat de repede le-am primit.

| GPA a răspuns:

Sunt de încredere, prompți, iar livrarea se face de pe o zi pe alta (două zile dacă sunt într-adevăr multe comenzi). Ultima dată am comandat un ssd de la ei, un Samsung 860EVO 500Gb, comanda a venit conform așteptărilor, a doua zi am primit pachetul de la curier. Produsul a venit în stare perfectă, neutilizat, nu a fost resigilat, folosit, s-a.m.d.

"Își face treaba bine?" Cu siguranță, de aceea ți-am și confirmat acest lucru. Cumpără cu încredere, întotdeauna să urmărești atât specificațiile produsului, dar și recenziile. Tot ce am cumpărat până acum, fie că au fost memorii RAM, routere, monitoare, memorii de stocare... m-au mulțumit.