| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Ati comandat dupa Okazii.ro? In cate zile vine livrarea?

6 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Buna
Daca comanzi de pe okazii iti ajunge in coletul in 3 zile lucrtoare.Am cont pe okazii si am trimis colete happy
Fiora

| Mihaela a răspuns:

Hei.
Nu am comandat, dar am trimis eu. Depinde de cine ti-o trimite, si prin intermediul lui. Daca ti-o trimite express ajunge in 2 zile. Eu am trimis-o prin posta romana si a ajuns in 4 zile lucratoare!
Numai bine!

| boogdan91 a răspuns:

Eu unul nu am comandat de pe nici un,, dupa"

| lovem3 a răspuns:

Da am comandat. nu am comandat prin posta ci m-am intalnit personal cu persoana respectiva. este mult mai sigur asa. daca comanzi prin posta risti sa ramai cu banii dati si cu un pordus prost sau chiar sa te trezesti fara nici un pordus. ai mare grija de la cine comanzi de pe okazii pentru ca majoritatea sunt puse pentru a insela lumea si a le lua banii. daca vrei ceva de acolo iti recomand sa gasesti un pordus care sa fie in aceeasi localitate cu tine pentru a te intalni personal cu a vedea cu ochii tai pe ce dai banii.

| aditm a răspuns:

Depinde

| laura024 a răspuns:

Pai mie mi-a venit dupa 0 saptamana depinde ce comanzi