| Gabriel_Bogdan_2001 a întrebat:

Ce credeti despre sfarsitul lumii? Au anuntat la televizor ca pe 16 februarie 2017 vine sfarsitul lumii.Credeti ca este adevarat.

38 răspunsuri:
| KarolS a răspuns:

Eu nu cred ca va fi sfarsitul lumii. In plus noi nu putem sti cand se va intampla asta si mai cred ca astea sunt niste presupuneri, daca ne luam dupa ceea ce este spus la TV sfarsitul lumii a fost deja de mai multe ori.

| Yssa142 a răspuns:

Nu e adevarat laughing in fiecare an anunta chesta asta deci e totul in regula

| Andreea1417 a răspuns:

Nu e adevarat laughing))

| ViPer1110 a răspuns:

Pe fiecare an spun ca este sfârșitul lumii... 0 deci nu cred happy

| tatuleo a răspuns:

In fiecare zi este sfarsitul luni un om cand moare atuncea ai este sfarsitul deci tu trebuie sa mai traiesti multi ani ca sa vina sfarsitul lumi la tine