| 3243F6 a întrebat:

Ce fac daca am niste obiecte mici dar foarte grele din metal pe care vreau sa le arunc, dar sunt in bloc la 10? laughing
Pot sa le arunc asa la orice gunoi? Ca nu am din asta de reciclat prin zona.

PS Ipotetic vorbind.

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Pune le undeva pe strada langa un tomberon.
Le iau cei de la fier vechi.

| 3243F6 explică (pentru ioana748):

Chiar! am si uitat. Ar trebui sa le oferim mai muta recunostinta acestor oameni laughing

| ioana748 a răspuns (pentru 3243F6):

Multumesc pentru fundahappy

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ce fel de metal? In containerele acelea destinate colectarii selective oricum nu poti arunca orice, trebuie sa fie metal de ordin alimentar, adica de la recipiente pentru alimente si bauturi.Nu poti sa arunci acolo obiecte random doar fiindca sunt din acest material.E complet gresit.

| ReddY25 a răspuns:

Despre ce fel de obiecte e vorba mai exact?

| 1234568807 a răspuns:

Le arunci