| Madalina145 a întrebat:

Ce imi trebuie daca vreau sa plec in Anglia?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Bilet de avion, tren, autobuz etc., carte de identitate / pașaport valabil. Dacă ai sub 18 ani și mergi fără părinți - o declarație notarială de la ei și un însoțitor major.

6 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Bani

| 393Dan a răspuns:

Buletinul si gata.

| Madalina145 explică (pentru mihai69):

Pai am 18 ani. Si plec cu autocarul Ce imi trebuie? Dar sigur ca sa stiu.

| Anonimul1h a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai o valiza cu lucrurile tale iar după o geanta cu lucru de mana(bilet de avion )

| mihai69 a răspuns (pentru Madalina145):

Păi tocmai am scris mai sus: C.I. sau pașaport valabil și biletul de călătorie. Nimic altceva.
Evident, o asigurare suplimentară de sănătate și una de călătorie ar fi binevenite, dar nu sunt strict necesare.

| peperonies a răspuns:

Bani.